عینک زنانه 2014

آیا به دنبال خرید عینک زنانه 2014 هستید؟ خرید عینک زنانه 2014 در سایت اینترنتی ما فرصتی است تا جدید ترین عینک آفتابی های زنانه را با قیمت مناسب و کیفیت بالا خریداری نمایید و عینک زنانه 2014 خود را درب منزل دریافت نمایید.


 عینک زنانه 2014 خود را از بین عینک آفتابی های 2014 موجود در سایت انتخاب نمایید و عینک آفتابی با کلاسی را درب منزل و یا در هر آدرسی که تمایل دارید دریافت نمایید.مدل های عینک زنانه 2014 در سایت ما دارای استاندارد یووی است و بنا بر این می تواند از چشمان شما در برابر اشعه های مضر خورشید مراقبت نماید.

 

عینک زنانه 2014 ریبن کت

 

عینک ریبن کت می تواند همان عینک افتابی با کلاسی باشد که به دنبال خرید آن بوده اید عینک ریبن مدل کت دارای فریم کاچویی بوده و در دو رنگ مشکی و قهوه ای موجود است این عینک آفتابی هم برای خانم ها و هم برای اقایان مناسب است.

عینک آفتابی 2014 ریبن کت

عینک آفتابی ریبن cat

 

 

عینک ریبن کتشما می توانید خرید عینک ریبن کت را به دو صورت اینترنتی و یا تلفنی انجام داده و عینک خود را به صورت پستی درب خانه دریافت نمایید.برای سفارش تلفنی با شماره 03119525000 تماس بگیرید.عینک آفتابی ریبن کت در دو رنگ مشکی و قهوه ای موجود است

در هنگام سفارش رنگ عینک آفتاب کت خود را در قسمت پیغام مشخص نمایید.عینک آفتابی کت 2014


عینک های ریبن دارای مدل های متنوعی است که از آن جمله می توان به عینک ریبن کت اشاره کرد عینک آفتابی شیک و با کلاسی که در دو رنگ مشکی و قهوه ای موجود است .


خصوصیات عینک آفتابی rayban cat:

فریم کاچویی * شیشه های استاندارد دارای یووی 400 * مناسب برای خانم ها و آقایان * دارای گارانتی برگشت عدم رضایت کالا تا هفت روز


عینک آفتابی 2014 خود را با چهار هدیه دریافت نمایید:

کیف + کاور + دستمال + اسپری تمیز کنندهعینک آفتابی ریبن cat قهوه ای


 

قیمت: 22,000 تومان

 

 

 

 

عینک زنانه 2014 کررا

 

عینک آفتابی carrera عینک آفتابی استثنایی و با کلاسی است که بسیاری از هنر پیشگان از آن استفاده می نمایند.طراحی زیبای این عینک آفتابی و سبک بودن فریم کاچویی آن باعث شده استت که این عینک آفتابی مشتریان زیادی را در بازار عینک آفتابی به خود اختصاص دهد.


**دارای استاندارد یووی 400**

دارای گارانتی برگشت کالا تا هفت روز


عینک آفتابی کررا هم مردانه و هم زنانه بوده و بر روی صورت به خوبی می نشیند . به علاوه به دلیل دارا بوده استاندارد یووی 400 می تواند چشمان شما را در برابر اشعه های مضر خورشید حفظ نماید.


عینک آفتابی 2014 کررا

خرید عینک آفتابی کررا 2014

عینک 2014 کررا


عینک آفتابی carrera زنانه

عینک آفتابی carrera مردانه


برای خرید عینک آفتابی carrera کافی است دکمه خرید پستی را فشار داده و اطلاعات لازم را تکمیل نمایید.روش دیگر برای خرید عینک آفتابی carrera این است که با شماره 03119525000 تماس بگیرید تا ما سفارش عینک آفتابی شما را ثبت نمایید.

 

رنگ عینک آفتابی کررا خود را در قسمت پیغام ذکر کنید : مشکی یا قهوه ای

 

خرید عینک آفتابی کررا خرید عینک افتابی پر طرفدار در بین شخصیت های معروف و هنر پیشگان است که دارای دیزاینی زیبا و جالب بوده و در دو رنگ مشکی و قهوه ای موجود است.
خرید عینک آفتابی کررا جدید 2014خصوصیات عینک آفتابی carrera:

فریم کاچویی * شیشه های استاندارد دارای یووی 400 * مناسب برای خانم ها و آقایان * دارای گارانتی برگشت عدم رضایت کالا تا هفت روز


عینک آفتابی 2014 خود را با چهار هدیه دریافت نمایید:

کیف + کاور + دستمال + اسپری تمیز کنندعینک آفتابی carrera 2014


قیمت: 22,000 تومان

 

 

 

عینک زنانه 2014 روبرتوکاوالی

عینک زنانه 2014 خود را با کیفیتی استثنایی و ظاهری زیبا در خرید عینک زنانه روبرتو کاوالی این سایت خرید نمایید و خرید اینترنتی خود را به صورت پستی دریافت نمایید.عینک آفتابی roberto cavalli دارای فریم فلزی ظریف و محکم با طراحی خاصی است و به همین دلیل بسیاری از خانم ها مدل این عینک آفتابی را بسیار می پسندند.با ما در خرید عینک آفتابی زنانه 2014 همراه شوید و عینک آفتابی شیشه بزرگ خود را درب منزل دریافت نمایید.

 

عینک آفتابی زنانه 2014 روبرتو کاوالی

خرید اینترنتی عینک آفتابی زنانه 2014 روبرتو کاوالی

عینک زنانه roberto cavalli

 

 

عینک زنانه 2014 روبرتو کاوالی

 

 

 

عینک آفتابی زنانه روبرتو کاوالی عینک آفتابی بسیار تاپ و شیک با فریمی استثنایی برای همه خانم هایی که به دنبال عینک آفتابی های بزرگ و زیبا هستند.


خصوصیات عینک آفتابی roberto cavalli:

فریم فلزی * شیشه های استاندارد دارای یووی 400 * مناسب برای خانم ها * دارای گارانتی برگشت عدم رضایت کالا تا هفت روز


عینک آفتابی 2014 خود را با چهار هدیه دریافت نمایید:

کیف + کاور + دستمال + اسپری تمیز کننده

 

عینک زنانه روبرتو کاوالی

 


عینک آفتابی زنانه روبرتو کاوالی دارای فریم فلزی با دو رنگ طلایی و نقره است که با نوار باریکی از رنگ های مختلف مانند مشکی ،سفید ،صورتی و ... ترکیب شده است.شما برای دریافت عینک آفتابی 2014 زنانه به دو روش می توانید اقدام نمایید یکی اینکه دکمه خرید اینترنتی را فشار داده و اطلاعات لازم را تکمیل نمایید.روش دیگر این است که با شماره 03119525000 تماس بگیرید تا ما اطلاعات شما را دریافت و سفارش شما را تکمیل نماییم.

 

 

قیمت: 39,000 تومان